مراقبت و سلامتی

برترین کرم ضد آفتاب به همراه معرفی 9 کرم ضد آفتاب با کیفیت

کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب یکی از مهم ترین و ضروری ترین کرم ها است که هر شخصی باید آن را خریداری نماید. این موضوع مرد و زن و کوچک و بزرگ ندارد. اشعه های مضر خورشید برای تمام افراد ایجاد مشکل می نمایند و برای جلوگیری از به وجود آمدن این مشکلات حتما باید از یک کرم ضد آفتاب با کیفیت استفاده نمود. در این مطب قصد بررسی کامل این موضوع را داریم.

شاید این تفکر را داشته باشید که استفاده از ضد آفتاب تنها باید در تابستان و یا زمانی که کاملا در معرض تابش خورشید هستید، مصرف گردد. باید توجه داشته باشید که کرم ضد آفتاب باید روزانه و بدون توجه به فصل استفاده شود. در فصل های سرد و زمستان نیز این موضوع صحت دارد. حتی توصیه می شود در صورتی که داخل خانه لامپ روشن می کنید هم از ضد آفتاب برای محافظت از پوست خود استفاده نمایید. لامپ ها نیز دارای مقادیری از اشعه فرا بنفش هستند که موجب بروز خطراتی برای پوست می گردد.

نکاتی دقیق درباره ی کرم ضد آفتاب

استفاده از این کرم باید به طور منظم انجام شود. بدین معنی که هر 4 ساعت یکبار پوست شما نیاز به تجدید کرم ضد آفتاب دارد و در صورت تجدید نشدن میزان محافظت آن پایین آمده و نور خورشید می تواند تاثیرات مضری بر روی پوست شما داشته باشد. برخی این تصور را دارند که با یکبار استفاده از ضد آفتاب تمام روز از اشعه های مضر خورشید در امان هستند اما این موضوع صحت نداشته و برای کارایی کرم ضد آفتاب حتما باید هر چهار ساعت یکبار آن را بر روی پوست خود تجدید نمایید.

در هنگام گرفتن حمام آفتاب حتما باید از ضد آفتاب مناسب استفاده نمایید. آفتاب دارای مزایایی برای بدن است و گرفتن حمام آفتاب می تواند کمبودهای بدن را رفع نماید اما انجام این کار بدون استفاده از کرم ضد آفتاب نه تنها هیچ فایده ای ندارد بلکه بسیار خطرناک بوده و ممکن است سبب ایجاد مشکلاتی بر روی بدن شود. برخورد اشعه فرا بنفش بر روی پوست می تواند سبب ایجاد لکه ها، چین و چروک و حتی در مواردی سرطان پوست گردد. استفاده از ضد آفتاب مناسب در هنگام گرفتن حمام موجب می شود تا بدون ایجاد هرگونه آسیبی از مزایای آفتاب بهره مند شوید.

در هنگام خرید یک کرم ضد آفتاب حتما باید به اس پی اف آن توجه داشته باشید. در واقع اس پی اف یک ضد آفتاب میزان محافظت آن از پوست شما در برابر خورشید را نشان می دهد. هر چقدر ا پی اف یک ضد آفتاب بیشتر باشد مدت زمان و میزان محافظت آن بیشتر خواهد بود. یک ضد آفتابی که دارای اس پی اف 15 است باعث می شود تا پوست 20 دقیقه دیر تر از پوست بدون ضد آفتاب دچار سوختگی گردد. بهتر است اطلاعات خود را در این باره افزایش دهید.

معرفی 9 کرم ضد آفتاب با کیفیت

1.کرم ضد آفتاب رنگی نئودرم:

کرم ضدآفتاب رنگی اس پی اف 50 نئودرم

این ضد آفتاب یکی از با کیفیت ترین ها است. برند نئودرم با دارا بودن استانداردهای لازم محصولات با کیفیتی را تولید می نماید. این کرم دارای اس پی اف 50 بوده و محافظت بالایی دارد.

2.ضد آفتاب هیدرودرم:

کرم ضد آفتاب کودکان Spf30 هیدرودرم

این محصول دارای اس پی اف 30 می باشد و برای پوست های نرمال یا خشک مناسب است. وجود روغن ها و مواد مغذی طبیعی در فرمولاسیون این ضد آفتاب باعث شده است تا پوست را تغذیه نموده و هیچ گونه ضرری برای آن نداشته باشد.

3.کرم ضد آفتاب سان سیف:

کرم ضد آفتاب رنگی و روشن کننده پوست spf50 سان سیف (بژ روشن)

این ضد آفتاب رنگی بوده و باعث روشن شدن پوست می گردد. با استفاده از این محصول شما نیازی به استفاده از کرم پودر ندارید زیرا پوشش های لازم بر روی صورت انجام می گیرد. اس پی اف این ضد آفتاب 50 می باشد.

4.ضد آفتاب دور چشم سان سیف:

همان طور که می دانید از ضد آفتاب های دیگر نمی توان در اطراف چشم استفاده نمود. مصرف یک ضد آفتاب مخصوص دور چشم سبب کاهش آسیب در این ناحیه می گردد. این محصول رنگی بوده و دارای اس پی اف 30 می باشد.

5.کرم ضد آفتاب بدون رنگ نئودرم:

کرم ضد آفتاب فاقد رنگ نئودرم

استفاده از این ضد آفتاب بدون رنگ سبب محافظت کامل پوست شما از اشعه های مضر خورشید شده و از ایجاد هرگونه بیماری پوستی جلوگیری می نماید. این کرم فاقد رنگ می باشد و دارای اس پی اف 50 است.

6.کرم ضد آفتاب بدون چربی نئودرم:

کرم ضدآفتاب فاقد چربی رنگ بژ(طبیعی) نئودرم

این محصول نئودرم فاقد چربی بوده و برای پوست های چرب و مختلط مناسب می باشد. این ضد آفتاب رنگی شما را از استفاده کرم پودر بی نیاز می کند. اس پی اف این ضد آفتاب 50 است که باعث محافظت کامل از پوست می گردد.

7.ضد آفتاب مناسب پوست خشک نئودرم:

کرم ضدآفتاب رنگی نئودرم پوست خشک و معمولی(بژ روشن)

پوست های خشک باید از ضد آفتاب مناسب خود استفاده نمایند. این ضد آفتاب رنگی که اس پی اف 50 را دارد همزمان با محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید سبب آبرسانی پوست می شود. با استفاده از این ضد آفتاب نیازی به کرم پودر نخواهید داشت.

8.کرم ضد آفتاب فاقد چربی لافارر:

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه رنگ روشن SPF40

محصولات لافارر دارای کیفیت بسیار خوب و عالی هستند. این ضد آفتاب لافارر مناسب انواع پوست های چرب و مستعد جوش است که اس پی اف 40 را دارا می باشد. رنگی بودن آن باعث می شود تا نیازی به استفاده از کرم پودر نداشته باشید. پوست های چرب و جوش دار حتما باید از انواع ضد آفتاب های فاقد چربی استفاده نمایند تا دچار آکنه هایی روی صورت نگردند.

9.کرم ضد آفتاب آپتیمالز:

این کرم محافظت بسیار کاملی را از پوست انجام می دهد و دارای اس پی اف 30 می باشد. محافظت در برابر انواع آلودگی ها نیز با استفاده از این محصول میسر خواهد شد. این کرم بدون رنگ بوده و می توانید از آن در زیر آرایش خود به راحتی استفاده نمایید. افراد دارای پوست نرمال و یا خشک می توانند از این ضد آفتاب استفاده نمایند و برای پوست های چرب و جوش دار توصیه نمی گردد. وجود مواد مغذی در این کرم سبب جلوگیری از پیری پوست و ایجاد هرگونه لکه و چین و چروک می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *